گیم جابز

کاریابی در بازی‌سازی ایران

سلام دوستان عزیز،

همانطور که می‌دانید، گیم‌جابز توسط بازی‌سازان همین کشور ایجاد شده است و سالهاست با هزینه‌های شخصی و مبالغی که برای آگهی ویژه دریافت می‌شود اداره می‌شود. گیم جابز به نهاد و ارگانی وابسته نیست. شاید رمز ادامه حیات و فعالیت گیم‌جابز نیز همین مستقل بودن و از بدنه صنعت بودن آن است…

در این مدت هزاران موقعیت شغلی در گیم‌جابز قرار گرفته و صدها نفر از طریق آن توانسته‌اند در بازی‌سازی شغل پیدا کنند. همچنین ما تا به امروز دو وبینار تخصصی با موضوعات توسعه بازار بازی‌های دیجیتال برگزار کرده‌ایم و در حال برنامه‌ریزی برگزاری وبینارهای تخصصی بیشتری هستیم. همچنین در چند نمایشگاه با موضوعات مختلف حضور داشته‌ایم و از اینکه می‌شود به بازی سازی به عنوان یک شغل نگاه کرد صحبت و دفاع کرده‌ایم.

ما همیشه در گیم جابز تلاش کرده‌ایم (در حد توان) به توسعه صنعت بازی سازی در ایران کمک کنیم.امروز نیز خبر جدید از توسعه‌های گیم‌جابز برای شما داریم: گیم دوجو افتتاح شد!

مجموعه جدید ما، گیم دوجو نام دارد و ماموریتش برگزاری دوره‌های آموزشی فشرده بازی سازی با هدف تامین نیروی انسانی مورد نیاز شرکت‌ها و توسعه کسب و کارهای حوزه بازی‌های دیجیتال است.

نیروی کار متخصص، هسته اصلی تیم‌های بازی سازی را تشکیل میدهد و با توجه به اینکه در ایران موسسات آموزشی و دانشگاه‌های زیادی در این رابطه نداریم (مخصوصا در خارج از شهر تهران)، از این بعد سعی می‌کنیم دوره‌های آموزشی مهارتی بازی سازی را در قالب مجموعه گیم دوجو برگزار کنیم.

با همکاری گیم جابز و گیم دوجو، می‌توانیم برای کسانی که دوره ها را با موفقیت به اتمام برسانند، با همکاری استودیوها و شرکت‌های بازی‌سازی، کار مناسب پیدا کنیم و در تامین نیروی مورد نیاز این مجموعه‌ها قدمی برداریم.

از مزیت‌های دوره‌های آموزشی گیم دوجو برگزاری آنها در شهرهای نظیر مشهد، اصفهان و… است که می‌تواند برای آن دسته از دوستان که ساکن تهران نیستند مفید باشد. همچنین دوره های آنلاین نیز برنامه ریزی شده تا بتوانید از هر مکان در این دوره‌ها شرکت کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.GameDojo.ir مراجعه بفرمایید.


GameDojo

آخرین پیام‌ها


گیم‌جابز را دنبال کنید

موقعیت های ویژه

 • طراح گرافیگ دوبعدی

      شرکت miniscule games با چند سال سابقه ساخت […]

 • استخدام توسعه‌دهنده Unreal...

    آنچه ما انجام می دهیم: ما با سابقه‌ای ۱۰ […]

 • استخدام برنامه نویس...

  Polydin Studio استودیوی بازیسازی پالیدین با هدف توسعه محصولات با […]

 • نریتیو دیزاینر (دورکار!)

  نیک اسپاد آفاق دورکاری دوستانی که به روایت داستان و […]

 • طراح باز موبایل...

  Mystory تهران با سلام  به یک طراح بازی موبایل سبک […]

 • استخدام انیماتور بازی...

  Polydin Studio تهران استودیوی بازی‌سازی پالیدین در شروع با هدف […]

دسترسی سریع بهارسال تازه‌ها به ایمیل شما

[wysija_form id="2"]